
Замок врізний FZB 10-43 для китайських дверей лівий (шт)
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1043 L
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний FZB 10-43 для китайських дверей лівий. Призначений для встановлення на китайські вхідні двері. Замок має 3 ригелі, що замикаються від секрету, дві поздовжні тяги, нічник і клямку під ручку.
Комплектність постачання:
- корпус замка
- комплект кріплення
- паковання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Комплектація | |
| Кріпильний комплект | Так |
| Кількість ручок | Немає |
| Корпус замку | Так |
| Монтажний ключ | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
- Ціна: 340 ₴

