Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок панельний притискний перфорований, застосовується для з'єднання дерев'яних конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Упаковка | Пачка |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення виробу | Куточок |
| Ширина | 35 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 8,90 ₴


