Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 60 мм |
| Висота розетки/планки | 275 мм |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
- Ціна: 295 ₴



