
Замок врізний FZB (10-05) 20 мм хром (шт) вузький
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100520
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний вузький FZB (10-05) 20 мм хром. Призначений для встановлення на міжкімнатні та вхідні двері. Міжцентр 85 мм.
Комплектність постачання:
- корпус замка
- відповідна планка
- комплект кріплення
- паковання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Квадратна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Відповідна планка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
- Ціна: 210 ₴

