
Саморіз покрівельний 4,8х35 RAL 8004 (Медно-коричневий) (250 шт./пач.)
275 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 80173
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кровільний самосвердний саморіз для дерева 4,8 х 35 мм із гумовою прокладкою, що запобігає протіканню. Застосовується для монтажу профнастилу в металевий каркас, а також для бічного з'єднання листів металочерепиці між собою. На кінці саморізу міститься бур, що дає змогу просвердлювати отвори в металі за допомогою шурупокрута. Розмір головки 8 мм. Кількість у пакунку: 250 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Призначення кріпильного виробу | Покрівельний |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Тип накінечника | Свердло |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Найменування | покрівельні саморізи |
- Ціна: 275 ₴/упаковка


