Топ продаж

Куточок посилений притискний 105х105х90 2мм (шт)
31 ₴
- В наявності
- Код: U1051059001
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок посилений притискний для з'єднання дерев’яних конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Упаковка | Пачка |
| Довжина | 105 мм |
| Приховування | дюйм3 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 90 мм |
| Кількість в пакованні | 25 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: 31 ₴

