Топ продаж

Саморіз покрівельний 4,8х19 RAL 7024 (250шт/уп)
245 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 70241
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрівельний самосвердлувальний саморіз по металу 4,8 х 19 мм з гумовою прокладкою, що запобігає протікання. Застосовується для монтажу профнастилу в металевий каркас, а також для бічного з'єднання листів металочерепиці між собою. На кінці саморіза знаходиться бур, що дозволяє просвердлювати отвори в металі за допомогою шуруповерта. Розмір головки 8 мм Кількість в упаковці: 250 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Призначення кріпильного виробу | Покрівельний |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Тип накінечника | Свердло |
| Довжина кріпильного виробу | 19 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Найменування | покрівельні саморізи |
- Ціна: 245 ₴/упаковка


