
Болт метричний М6*70 із шестигранною головкою DIN933 цинк білий ( шт.)
2 ₴
- В наявності
- Код: 600070
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Довжина гвинта | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | Із шестигранною головкою та повною різзю |
| Матеріал болта | Сталь |
| Довжина болта | 70 мм |
| Наявність гайки | Немає |
- Ціна: 2 ₴


