
Болт метричний М12*120 із шестигранною головкою DIN933 цинк білий (шт)
19,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12120
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 19 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Довжина гвинта | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | Із шестигранною головкою та повною різзю |
| Матеріал болта | Сталь |
| Довжина болта | 120 мм |
| Размер под ключ | 12 мм |
- Ціна: 19,20 ₴

