Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турбогвинти є різновидом кріпильних виробів, яка дає змогу кріплення різних предметів у цеглу, бетон не застосовуючи дюбель.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип анкера | Анкер-шуруп |
| Покриття | Цинк |
| Діаметр анкера | 7.5 мм |
| Довжина анкера | 112 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Призначення кріпильного виробу | По бетону |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 7.5 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Тип наконечника | Гострий |
| Довжина кріпильного виробу | 112 мм |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 2,70 ₴


